© RODAN - RH s.r.o. 2013, 2017
Naša ponuka

Ponuka našej predajne

Máme pre Vás bohatú ponuku kvalitného mäsa a rôznych mäsových výrobkov. Z doplnkového tovaru sme pre Vás pripravili napríklad rôzne koreniny, zavárané produkty, či cestoviny, pečivo, alebo vybrané druhy hotových chladených jedál. Dbáme na výber našich dodávateľov, aby spľňali prísne požiadavky na kvalitu a čerstvosť. U nás nájdete bohatosť chutí a pestrosť vôní.

Čerstvé mäso a údiarenské

výrobky

Naša predajňa je zásobovaná každý deň čerstvým bravčovým a hovädzím mäsom a kvalitnou chladenou aj mrazenou hydinou od overených Slovenských, Českých a Rakúskych dodávateľov. Údiarenské výrobky spľňajú požiadavky na najvyššiu kvalitu vďaka použitým surovinám, ako aj dodržaniu výrobného postupu pri príprave údeného mäsa, klobás, slaniny a iných výrobkov. Na požiadanie dodáme divinové mäso, jahňacie a pod.

Salámy, šunky, údené aj

neúdené syry, rôzne mäsové

špeciality

Produkty v našej predajni sú starostlivo vyberané, a pravidelne preverujeme dodávateľov ohľadom ingrediencií a postupov použitých na ich výrobu. Väčšina ponúkaných salám a šuniek je vhodná na bezlepkové stravovanie. Ponúkame domáce paštéty, vynikajúce domáce klobásy vyrobené podľa tradičnej receptúry, bravčovú i husaciu masť. oškvarky a iné.

Doplnkový tovar

V rámci doplnkového tovaru ponúkame okrem iného kvalitné čerstvé vajíčka, kompletný sortiment výborných korenín na prípravu rôznych štýlov jedla, mrazenú zeleninu, základné portfólio potravín v konzerve (sardinky, tuniak, kukurica, paštéty a podobne), čerstvé pečivo, nealko- nápoje, a iné.

Sezónna ponuka

Každé ročné obdobie má svoje čaro a špecifické chute typických sezónnych výrobkov. Či sú to letné grilovačky, ku ktorým Vám ponúkame kvalitné špekačky na opekanie vyrobené z poctivých ingrediencií, alebo iné grilovacie špecialitky. V období jesenného vinobrania, či počas zimnej sezóny, Vám pre zmenu ponúkame tradičnú kvalitnú huspeninu, alebo vynikajúcu domácu tlačenku.  

Ponuka mäsa pre reštaurácie a

hotely

Naše kvalitné mäso si našlo spokojných zákazníkov aj v reštauráciach, či hoteloch. V prípade záujmu o dodávku väčšieho množstva mäsa, údiarenských špecialít, či iných mäsových výrobkov  nás prosím kontaktujte telefonicky, emailom, alebo osobne v predajni.

Možnosť telefonickej

objednávky

Zavolajte nám a objednajte si telefonicky väčší nákup. My Vám ho vopred pripravíme na dohodnutú dobu a Vy si ho pohodlne bez čakania navyše prídete prevziať. Prijímame objednávky na vynikajúce klobásky vyrábane podľa tradičnej receptúry, a na kvalitnú slaninu.
Vitajte v našej rodinnej predajni
Mäso - Údeniny Rodan - RH Stupava
02/659 336 58 INFORMÁCIE o cenách