© RODAN - RH s.r.o. 2013, 2017
O nás

História a súčasnosť našej predajne

Naša predajňa bola založená v roku 2002. Do roku 2008 predajňa fungovala na základe živnosti “Rodan Horecký - RH”. V roku 2008 bola pretransformovaná na spoločnosť s r.o. pod názvom “RODAN - RH, s. r. o.”. Pod touto obchodnou značkou funguje predajňa dodnes. V roku 2011 bola kapacita našej predajne rozšírená a zároveň bola nanovo vybavená chladiarenskou technikou. V roku 2016 sme doplnili vybavenie predajne o ďaľšie vitrínové skrine a zmodernizovali sme chladiacu techniku použitím exteriérových výmenníkov tepla. Rozšírili sme portfólio tovaru o viacero zaujímavých produktov z oblasti korenín a cestovín, ako aj hotových jedál. .

Náš stýl práce

Od začiatku fungovania predajne je pre nás prvoradá kvalita, ktorá je podmienkou spokojného zákazníka. Jednak je to 100% príjemná a odborná obsluha, ako aj vysoká kvalita mäsových a údiarenských výrobkov, i doplnkového tovaru. Uvedomujeme si, že dôveru a spokojnosť našich zákazníkov si môžeme udržať len na základe tejto kvality. Rodinná atmosféra dotvára celkový pozitívny dojem našim zákazníkom.

Prvoradá kvalita a spokojnosť zákazníkov

Prvoradá kvalita a spokojnosť zákazníkov Týmto heslom sa riadi naša každodenná práca. Výsledkom je množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa radi ku nám opätovne vracaju. Sú to nie len zákazníci priamo zo Stupavy, ale aj blízkeho okolia vrátane Bratislavy.  
Vitajte v našej rodinnej predajni
Mäso - Údeniny Rodan - RH Stupava